středa, 25 duben 2018 06:07

Pořádání otevřených seminářů rodinné terapie

Napsal(a)

Milé kolegyně a kolegové,

v nedávné době jsme se na Vás obrátili s prosbou o zpětnou vazbu k pořádání otevřených seminářů rodinné terapie.  Děkujeme všem, kteří jste se vyjádřili a pomohli nám tak v uvažování jak dál.

Na základě Vašich odpovědí (celkem 49) jsme se rozhodli v pořádání otevřených seminářů i nadále pokračovat. Budou se konat ale pouze dvakrát do roka (červen, prosinec) a to v úterý odpoledne.  Červnový termín proběhne dle starého času v 17:30. Ty další posuneme na dřívější hodinu, abyste se mohli všichni včas dopravit domů. Přesný termín uveřejníme alespoň půl roku dopředu na stránkách SOFT.  Většina účastníků ankety preferovala formát komentované kazuistiky, s možností se flexibilně věnovat diskuzi na aktuální téma. A co by zvýšilo účast na seminářích? Psali jste o tom, že máte málo osobního času. S tím bohužel nic neuděláme. V dostatečném předstihu ale na stránkách SOFT uveřejníme krátkou anotaci, která Vás seznámí s tématem kazuistiky.

Děkujeme za Vaši spolupráci a přejeme hezké dny.

 

Za výbor SOFT, Helena Franke

Přečteno 1305 krát
PhDr. Helena Franke, Ph.D.

Vystudovala psychologii v kombinaci se speciální pedagogikou na PedF UK V Praze. Absolvovala komplexní čtyřletý výcvik v Rodinné terapii v Institutu rodinné terapie a psychosomatické medicíny v Liberci. Je certifikovanou rodinnou terapeutkou Společnosti rodinných a systemických terapeutů.

V současnosti pracuje na částečný úvazek jako školní psycholog na soukromé ZŠ Univerzum v Praze. V soukromé praxi www.terapieletna.cz provozuje psychologické poradenství a rodinnou terapii. Spolupracuje se Střediskem náhradní rodinné péče v Praze. Na katedře psychologie PedF UK spolupracuje na výzkumných grantech v oblasti školství.

You have no rights to post comments